Katalóg
Reklama
Kozmetika Vlasta

Články, novinky, zaujímavosti

BEAUTY® FORUM SLOVAKIA

Krása a pôvab ovládne trenčianske výstavisko. Od 13. marca sa na tri dni otvoria brány medzinárodného kozmetického veľtrhu BEAUTY® FORUM SLOVAKIA, ktorý už šestnástykrát organizuje výstavisko EXPO CENTER a.s., Trenčín v spolupráci s nemeckou firmou Health & Beauty Trade Fairs GmbH & Co. KG., držiteľom licencie pre poriadanie 11 veľtrhov BEAUTY® FORUM v 9 krajinách Európy.

Na celkovej ploche 5 350 metrov štvorcových predstaví tento rok najnovšie trendy v účesovej tvorbe, líčení a nechtovom dizajne 116 vystavovateľov zo Slovenska, Českej republiky, Maďarska a Poľska. Vo svojej histórii tak tento kozmetický veľtrh s najdlhšou tradíciou na Slovensku zaznamená rekordnú obsadenú výstavnú plochu. Zaslúžene o ňom možno teda povedať, že je slovenským sviatkom krásy, ktorý každoročne do Trenčína priláka širokú odbornú i laickú verejnosť.

Punc kvality dáva veľtrhu BEAUTY® FORUM SLOVAKIA tradične bohatý sprievodný program. Jeho dôležitou súčasťou sú pracovné stretnutia s odborníkmi z oblasti dermatológie, kožného lekárstva, plastickej chirurgie, vlasovej kozmetiky – workshopy, ktorých cieľom je ponuka najnovších odborných informácií, ako aj možnosť konfrontácie názorov medzi odborníkmi. Novinky z oblasti kozmetiky budú firmy prezentovať v priestoroch programových centier. Už neodmysliteľnými sprievodnými podujatiami veľtrhu sú domáce šampionáty v make – upe, nail designe, nail arte a v body arte.

Témou Majstrovstiev Slovenskej republiky v make-upe pre rok 2008 je „Romantická krása – Žiarivá ako hviezda“. Už samotný názov evokuje predstavu make-upu, ktorý sa vyznačuje svetlou, pôvabne porcelánovou pleťou, lesklými očnými tieňmi a ich jemnými prechodmi, veľkoryso plošne nanesenou farbou na líčka a lesklými, zmyselnými perami. Okrem techniky líčenia bude odborná porota hodnotiť detailné vypracovanie očí, úst, základné líčenie a celkový dojem. Šiestich najlepších z 22 prihlásených súťažiacich vybrala do finále majstrovstiev odborná porota v predkole, ktoré sa konalo 19. januára na trenčianskom výstavisku. Finalistami sa stali Dominika Furdová z Vrábľov, Eva Horňáková zo Zvolena, Veronika Huťková z Banskej Bystrice, Martina Kaisová z Martina, Ivona Kopuncová z Trenčína a Silvia Pišová z Banskej Bystrice. Pre prípad neúčasti niektorej finalistky porota určila aj náhradníkov Michaelu Bernátovú z Martina a Tomáša Vidu z Hostí. Víťaz postúpi na 21. medzinárodné majstrovstvá v make-upe Masters´Award Make-up® 2008 v Mníchove.

Na úrovni Majstrovstiev Slovenskej republiky sa už ôsmy raz bude konať súťaž v nail arte. Úlohou súťažiacich bude ozdobiť vopred vymodelované nechty ľubovolnej dĺžky alebo vopred upravené prírodné nechty na oboch rukách modelky. Každý účastník má právo na vlastný výber pracovnej metódy. Nechty na oboch rukách budú opäť súťažiaci zdobiť na tému podľa vlastného výberu. Víťaz tejto súťaže postúpi na Majstrovstvá Európy do SRN.

Ďalšími majstrovstvami, ktoré sa budú konať počas veľtrhu BEAUTY® FORUM SLOVAKIA sú Majstrovstvá Slovenskej republiky v nail designe. Súťažiaci rozdelení na dve kategórie – „začiatočníci“ a „profesionáli“ musia v stanovenom časovom limite vymodelovať nechty na oboch rukách modelky. Každý účastník sa musí pri prihlasovaní rozhodnúť, akú techniku (modelovanie s tipom alebo bez tipu) použije. Víťaz súťaže bude opäť reprezentovať Slovenskú republiku na Majstrovstvách Európy v tomto prípade v Mníchove, ktoré sa budú konať počas veľtrhu BEAUTY® FORUM Műnchen 2008.

V spolupráci s firmou Tasha Cosmetics, s.r.o. pripravili organizátori štvrtý ročník Majstrovstiev SR v maľovaní na telo – BODY ART. Súťaží sa vo voľnej disciplíne Free Art – maľovanie na telo podľa vlastného návrhu na tému „Život v raji“. Súťažiaci si v priestoroch trenčianskeho výstaviska v rámci vlastnej prípravy svoj model predmaľujú a na móle už domaľujú len niektoré detaily. Odborná porota bude hodnotiť kreativitu nápadu a použitých doplnkov, precíznosť prevedenia a čistotu maľby, osobné nasadenie, obtiažnosť vybraného nápadu, celkový dojem (tvár, vlasy, telo, doplnky). Víťaz postupuje na Otvorené Majstrovstvá ČR 2008 v Prahe.

V poradí tretí ročník odbornej podiatrickej súťaže BEAUTY FOOT o pohár veľtrhu „BEAUTY® FORUM SLOVAKIA 2008“ pripravila tento rok Asociácia profesionálov pre krásu a relaxáciu, sekcia pedikérov. Účastníkom súťaže môžu byť pedikérky a pedikéri, ktorí sa preukážu osvedčením o odbornej spôsobilosti na výkon tohto povolania. Ich úlohou je ošetriť nohy v časovom limite 1,5 hodiny. Hodnotí sa opracovanie a ošetrenie kože na chodidlách, opracovanie nechtov, pričom na jednej nohe je prípustné nechty nalakovať s použitím zdobiacich materiálov a farebného laku, ako i upraviť nechty pomocou UV gélov. Na druhej nohe môžu byť nechty pokryté len vrstvou bezfarebného priehľadného laku, aby bolo možné posúdiť opracovanie nechtov, kože a kožičky. Do hodnotenia sa zahŕňa nielen výsledok práce, ale aj celkový dojem ošetrovaných nôh. Víťaz súťaže postúpi na súťaž v ČR.

Veľkej popularite sa teší aj najúspešnejšia celoslovenská súťaž v účesovej tvorbe a dekoratívnej kozmetike Pohár LAUGARICIO, ktorú poriada trenčianske výstavisko spolu s popredným slovenským vizážistom Brani Grőhlingom a Spoločnosťou kaderníkov a vizážistov SR. Tejto súťaže sa môžu zúčastniť študenti stredných odborných škôl so zameraním na kaderníctvo a kozmetiku a v účesovej tvorbe aj pracovníci kaderníckych salónov. V účesovej tvorbe boli v kategórii študentov vyhlásené disciplíny „Denný účes – Victoria Beckham“ a „Spoločenský účes – Angelika – Markíza anjelov“ a v spoločnej kategórii dospelí a študenti voľná disciplína „Zhýralý Moulen Rouge“. V dekoratívnej kozmetike súťažia len študenti v disciplíne „Morská panna“. Súťažné práce budú hodnotiť nielen odborníci, ale aj známe osobnosti slovenského showbusinessu.

Organizátori veria, že tohtoročný veľtrh BEAUTY® FORUM SLOVAKIA výraznou mierou prekoná minulé ročníky a bude otvoreným fórom pre všetkých, ktorí prispievajú k starostlivosti a skrášľovaniu nášho vzhľadu. Pre návštevníkov bude veľtrh otvorený denne od 10.00 do 18.00 h.


Vstupné:
 • Dospelí 110,- Sk (vrátane 19% DPH)
 • Deti nad 6 rokov, študenti, dôchodcovia 70,- Sk (vrátane 19% DPH)
 • Deti do 6 rokov v sprievode dospelého, ZŤP zdarma

Miesto konania:
areál výstaviska EXPO CENTER a.s
. Pod Sokolicami 43, 911 01 Trenčín
Oficiálna stránka: www.expocenter.sk
Počet zobrazení: 71339
Priemerná známka: 1 (hodnotení: 1)Pridaj komentár komentar Pridaj hodnoteniehodnotenie Články v tejto kategóriíclanky v kategorii Zdieľať

Pridaj komentár

Meno(prezývka):
Názov príspevku:
Overovací kód:captcha

Pridaj hodnotenie

12345
Známka silno slabo

Vaše komentáre

LWyUXFbTOqfh  

MEQqwXsD 27.4.2012 16:15:39

@emiliobob15 Nazdarovie is in Russian, that's correct. But the thing is that Vera Jordanova is a Bulgarian both her peanrts are Bulgarians. Also, when she yells at the little boys it's also in Bulgarian ya se mahaite ot tyka meaning get the hell out of here!

bbb 

XRHXSErkQV  

jhRaUTpwJFe 28.4.2012 06:07:02

PEVuY1 dkbimwgroxbx

bbb 
reakcia

iIfZdNl9wjG  

fJogC8dTxyx 6.7.2013 03:22:30

To get a debt coooslidatinn loan you need own porperty and the porperty need to have equity to serve as collateral for the loan. You also need to have good credit, not just a good credit score. But most people in debt have negative debt-to-credit ratios and credit-wise that warns potential lenders not to loan you money because you show that you owe more than you can reasonably afford to pay. Plus if you get the loan, you?re gonna pay back a lot of money and you can lose your home if you miss a loan payment! The good thing is that ican get you out of debt in about half the time and cost of a debt coooslidatinn loan and without causing you to risk losing your home. i used debt settlement, they give you a lower monthly payment and cut your debt down by 50%. best choise by far. try debtfreeleague. i shopped around forever and i found they were the best company out.

bbb 
reakcia

DWgZgpeXSE  

jLINfevIpmyO 7.7.2013 08:56:15

Well done to think of smeothing like that

bbb 
reakcia

xtqa2SJ5aUv  

EoO3LjIIltI1 11.7.2013 04:34:20

If they agreed to stnoehimg and you did not get it in writing and have a copy of it. Shame on you. They will probably not honor it. Your not powerless. Your going to have to do the foot work if you wait for the Student loan people to do it you will have to keep waiting . If you have it in writing then you need to dispute with all 3 credit reports and mail a copy of the agreement to them your self and get is sent certified mail.120 days is not really a conflict I have read that in a few contract with student loans. Read all of the paper work you have. To be honest when they update your credit report it probably wont do a lot to raise your t score at this point.. it could lower it depending how old that loan was. KourtnieProsperity Financial Was this answer helpful?

bbb 

fFcNWPJiKqXGRICnaih  

oaimOFlaUF 28.4.2012 09:26:13

4QoEou , [url=http://djixeizuodvv.com/]djixeizuodvv[/url], [link=http://ymcxfvetregc.com/]ymcxfvetregc[/link], http://qcvavwubnloy.com/

bbb 

FEMJnpDPcUJwtemj  

pZehNMFZYjTdnR 29.4.2012 05:28:53

Bf6WcQ jerwfmxbrtyk

bbb 

bMSclRqOyJYnyqrhbzX  

GKFcEVmejOlDr 30.4.2012 01:03:18

wK0YFk , [url=http://dorceeuhiaut.com/]dorceeuhiaut[/url], [link=http://exgchawjfkxn.com/]exgchawjfkxn[/link], http://uemctjoluwlb.com/

bbb 

4H0WAzEL  

QvF1j513BAp 6.7.2013 00:55:55

An fascinating disusscion is price comment. I feel that you should write more on this matter, it might not be a taboo topic but typ***lly individuals are not sufficient to talk on such topics. To the next. Cheers

bbb 

yZXpWuytkBlIoyWLQk  

RRaObtjFkFyDU 7.7.2013 06:57:17

Suebprly illuminating data here, thanks!

bbb 

vrPr3O1exw  

tYA8u15TU4 8.7.2013 21:26:40

If I have seen farther than oterhs, it is because I have stood on the shoulders of giants. Road is stepped by feet, history is written by people. Every step of man is writing his own history.

bbb 

vkcep6hQvc  

qdtYGLe6zten 9.7.2013 16:27:02

Hi Kamila Thank you for your dogsitting offer I am sorry Jaro wonb4t let you get a rabit. I also love rabtis they are so cute. Keep asking him and maybe you will succeed!We donb4t have the dog yet but we look forward going to the forest with him when we get him but I will not collect a lot of mushroom, because they donb4t taste nice! Hehe http://acyegznlpei.com [url=http://ggjkqms.com]ggjkqms[/url] [link=http://caytpht.com]caytpht[/link]

bbb 

xUNuQ3q3G0  

sY29cqP1 9.7.2013 23:34:18

Hi Kamila Thank you for your dogsitting offer I am sorry Jaro wonb4t let you get a rabit. I also love raitbs they are so cute. Keep asking him and maybe you will succeed!We donb4t have the dog yet but we look forward going to the forest with him when we get him but I will not collect a lot of mushroom, because they donb4t taste nice! Hehe

bbb 

t5goAkeMtee2  

8O5aE5RT 10.7.2013 06:05:42

hello this comment is from jaro kuuckka, and i think that the picture is mine anyway!! hehethe first unknown town is ballymoney, and the secont where is the rope bridge is called Carrick a Rede Rope Bridge. and last pictures is from Dunluce castle.martin, thanks for visit once again! lovely pictures! lovely camera!! lovely lenses http://nebfbgegktv.com [url=http://wotofepaxb.com]wotofepaxb[/url] [link=http://lyhpkhrsj.com]lyhpkhrsj[/link]

bbb 

Články v kategórií Informácie

Jarná kozmetická inšpirácia pre krásu a pohodu v pražských Letňanoch
 • (pridaný: 26.2.2014 19:20:33, známka: 0, zobrazení: 3603, komentárov: 0)
Súťaž o kozmetický balíček a VIP vstupenky
 • (pridaný: 17.2.2014 20:55:38, známka: 0, zobrazení: 3918, komentárov: 0)
17. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY and SPA 14.a15. marca 2014.
 • (pridaný: 11.12.2013 15:41:33, známka: 0, zobrazení: 13104, komentárov: 0)
Prijmite kvietok nádeje...12. apríla 2013
 • (pridaný: 5.4.2013 08:58:41, známka: 0, zobrazení: 18648, komentárov: 0)
Prestižní 15. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013
 • (pridaný: 21.12.2012 11:27:37, známka: 0, zobrazení: 33110, komentárov: 4)
Koncert vďaky 2012
 • (pridaný: 10.4.2012 08:57:34, známka: 0, zobrazení: 27094, komentárov: 9)
Deň narcisov 2012
 • (pridaný: 10.4.2012 08:48:54, známka: 0, zobrazení: 12346, komentárov: 0)
WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
 • (pridaný: 27.1.2012 10:05:06, známka: 0, zobrazení: 14257, komentárov: 0)
WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 JARO
 • (pridaný: 13.1.2011 10:04:55, známka: 0, zobrazení: 25338, komentárov: 6)
Creative Image Team
 • (pridaný: 13.1.2011 09:55:22, známka: 0, zobrazení: 17378, komentárov: 0)
Súťaž o kozmetické balíčky
 • (pridaný: 8.12.2010 10:19:21, známka: 1.8, zobrazení: 23008, komentárov: 5)
WORLD OF BEAUTY & SPA jeseň 2010
 • (pridaný: 9.9.2010 14:03:12, známka: 0, zobrazení: 28727, komentárov: 6)
Fotomakeup 2011
 • (pridaný: 30.7.2010 14:57:07, známka: 0, zobrazení: 27983, komentárov: 6)
Súťaž o hodnotné ceny
 • (pridaný: 30.7.2010 13:29:25, známka: 0, zobrazení: 19392, komentárov: 0)
WORLD OF BEAUTY & SPA 2010 JESEŇ O2 arena
 • (pridaný: 12.7.2010 08:30:11, známka: 0, zobrazení: 24758, komentárov: 5)
Happy Hour 2010
 • (pridaný: 29.6.2010 13:39:20, známka: 0, zobrazení: 34211, komentárov: 11)
Zbavte sa tuku raz a navždy
 • (pridaný: 11.3.2010 08:17:39, známka: 1, zobrazení: 29465, komentárov: 6)
WORLD OF BEAUTY & SPA JAR 2010 - ZMENA TERMÍNU
 • (pridaný: 5.3.2010 13:11:10, známka: 0, zobrazení: 25708, komentárov: 4)
Profesionálne masáže skutočne pre každého
 • (pridaný: 3.3.2010 08:19:31, známka: 1.57, zobrazení: 20890, komentárov: 1)
Súťaž o hodnotné ceny
 • (pridaný: 17.2.2010 09:17:41, známka: 2, zobrazení: 34736, komentárov: 11)
INTERBEAUTY PRAGUE
 • (pridaný: 8.2.2010 13:03:42, známka: 0, zobrazení: 27879, komentárov: 5)
CRAZY COUTURE
 • (pridaný: 3.12.2009 15:19:13, známka: 0, zobrazení: 18903, komentárov: 0)
Koncoročná akcia
 • (pridaný: 9.11.2009 15:36:46, známka: 3, zobrazení: 17277, komentárov: 0)
Súťaž o hodnotné ceny
 • (pridaný: 13.8.2009 14:48:37, známka: 3.22, zobrazení: 19919, komentárov: 6)
WORLD OF BEAUTY a SPA jeseň 2009
 • (pridaný: 13.8.2009 14:00:28, známka: 3, zobrazení: 21012, komentárov: 2)
KALENDÁR beta
 • (pridaný: 20.7.2009 12:24:57, známka: 2.54, zobrazení: 30056, komentárov: 6)
Deň narcisov 2009
 • (pridaný: 3.4.2009 09:25:50, známka: 0, zobrazení: 20609, komentárov: 2)
Beauty Fórum Slovakia 2009 fotoreportáž téma Kabaret v Paríži 1889 - PRÍBEH KRÁSY A VÁŠNE
 • (pridaný: 18.3.2009 14:24:37, známka: 1, zobrazení: 32019, komentárov: 6)
Beauty Fórum Slovakia 2009 fotoreportáž téma Safari
 • (pridaný: 17.3.2009 14:21:17, známka: 1, zobrazení: 36591, komentárov: 5)
BEAUTY FORUM SLOVAKIA 2009
 • (pridaný: 13.2.2009 08:32:30, známka: 2.33, zobrazení: 39759, komentárov: 8)
WORLD OF BEAUTY & SPA JAR
 • (pridaný: 8.2.2009 15:34:45, známka: 3, zobrazení: 20083, komentárov: 0)
Rozhovor s učiteľom tanca SALSA Miguelom.
 • (pridaný: 14.1.2009 14:22:06, známka: 1.91, zobrazení: 31047, komentárov: 7)
Cheque Dejeuner
 • (pridaný: 4.12.2008 13:48:24, známka: 1, zobrazení: 32528, komentárov: 7)
ACCOR Services Slovakia
 • (pridaný: 11.11.2008 14:58:17, známka: 1, zobrazení: 30641, komentárov: 2)
Sodexo Pass SR, s.r.o.
 • (pridaný: 30.10.2008 13:16:32, známka: 3.75, zobrazení: 28529, komentárov: 3)
VÝSTAVA BEAUTY FORUM SLOVAKIA
 • (pridaný: 8.3.2008 16:29:54, známka: 1, zobrazení: 71340, komentárov: 15)

Odporúčame

SPECIAL HAIR STUDIO

Krivá 18
Košice

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov 3 metódami s použitím výhradne pravých ľudských vlasov európskeho typu, špeciálne kadernícke služby.

Štúdio relaxu a štíhlej línie

Kollárová 1
Pezinok

Štúdio zamerané na relaxáciu a formovanie postavy pomocou rekondičných a regeneračných strojov Rolletic - tvarujúca masáž, Ballancer - masáž lymfatick....

Detaily


talent-constable
talent-constable
talent-constable
talent-constable